درباره ما

این وبسایت به صورت گروهی در ضمینه ارائه خدمات تخصصی دانشجویی در ضمینه رشته های مختلف مهندسی،علوم پایه، علوم انسانی و علوم پزشکی فعالیت می نماید. این خدمات شامل تهیه کتب و حل المسائل های تخصصی دانشگاهی، تهیه جزوات تخصصی، حل تمرین و انجام پروژه های تخصصی دانشجویی در زمینه رشته های تحصیلی مختلف، پرداخت های ارزی جهت خرید کتاب ها و فایل های تخصصی دانشگاهی و … فعالیت می نماید. کلیه فعالیت های این وبسایت در چارچوب قوانین کشور عزیزمان، ایران، می باشد. همانگونه که ذکر گردید یکی از خدمات سایت تهیه نسخه های الکترونیک کتاب ها و حل المسائل های تخصصی می باشد، دقت فرمایید که هیچگونه محصول فیزیکی (قابل ارسال با پست) در وبسایت عرضه نمی گردد.

در این وبسایت همواره تلاشمان این بوده است که خدمات قابل قبول و ارزنده ای به جامعه علمی ارائه کند و در این راستا اقدام به تهیه اکانت های سایت مطرح علمی نظیر chegg.com ، scribd.com و. … نموده ایم.

لازم به ذکر است که به جهت قانونمندی بیشتر و افزایش اعتماد مشتریان، سایت در پایگاه ساماندهی رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت کاملا قانونی ثبت  و “مجوز نشر دیجیتال” و “لوگوی طلایی ساماندهی” اخذ گردید. همچنین در راستای تحقق این اهداف، “نماد اعتماد الکترونیک” از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت نموده ایم.

در صورت دانشتن هرگونه سوال، پیشنهاد یا انتقاد با بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

International Payment Methods - www.ebookyab.ir

If you want to pay with USD (Dollar), CLICK HERE